
Skolēni uzlabo skolas vidi projektā “Kopā Mēs Varam!”
Pēc 2026.gada februārī notikušās tikšanās ar skolas vadību un pašvaldības pārstāvi J. Striku,
kur diskutējām par jauniešu atpūtas telpas uzlabošanu, radās idejas, kā vidi padarīt ērtāku un praktiskāku.
Jaunieši paši ķērās pie darba – darbnīcās tapa jauni soliņi, kas papildinās skolas atpūtas zonu.
Procesa laikā tika apgūtas praktiskās prasmes, attīstīts komandas darbs un radošā domāšana, vienlaikus radot reālu ieguvumu visai skolas kopienai.
Aktivitāte īstenota Erasmus+ projekta “Kopā Mēs Varam!” ietvaros, ar Erasmus+ finansējumu (Nr. 2025-1-LV02-KA154-YOU-000299948).
Informācija N.Dirda. Foto A. Voitiškis skat. Skolēnu parlamenta FB lapā
