Skolēni piedalās “Studentu kurpēs”

Skolēni piedalās “Studentu kurpēs”

Skolēnu brīvlaiks tiek izmantots lietderīgi- vidusskolas klašu skolēni labprāt apmeklē Latvijas Universitāte, sekojot līdzi studentam vienas dienas gaitās “Studentu kurpēs”.

11.klases skolniece Signija Strumska 26.oktobrī “iekāpa studentu kurpēs” un pavadīja vienu zināšanām bagātu dienu Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē, Tiesību zinātnē, apakšnozarē Pirmstiesas izmeklēšana, kvalifikācijā- IZMEKLĒTĀJS. “Piedalījos pētījumu metodoloģijas seminārā, kurā bija iespēja pildīt darbu par Stambulas Konvenciju un avotu veidiem, no kuriem gūst informāciju jurisprudencē. Otrais seminārs bija tiesību teorijā, kur lasījām tekstu par spriedumiem, tiesu un Satversmi. Bija ļoti vērtīga diena, uzzināju daudz ko jaunu! Šis pasākums ir ļoti izdevies, jo liek pārliecināties par savu nākotnes izvēli! Noteikti iesaku ikvienam izmantot šādu iespēju!”-tā stāsta Signija Strumska.
Arī 12.klases skolniece Marta Annija Mažeika pielaikoja LU “Studentu kurpes” . “Sekoju studentam no biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes, kur apmeklēju augstākās matemātikas un uzņēmējdarbības lekcijas. Matemātikā- rēķināšana un uzņēmējdarbībā- studentu sagatavoto Mini projektu iepazīšana. Visiem vidusskolas skolēniem iesaku brīvprātīgi meklēt un pieteikties universitāšu veidotajās ēnu dienās, jo tā ir ne tikai lieliska iespēja saprast, ko vēlies mācīties, bet tā arī ir iespēja dibināt kontaktus un izjust studenta dienu,”- tā raksturo šo pasākumu Marta Annija Mažeika.