
“Sēlijas mežabrāļu” projekta aktivitāte 9.-11.klases jauniešiem
29.04. Jēkabpils novada Sūpes purva apkārtnē notika “Sēlijas mežabrāļu” projekta aktivitāte (pārgājiens-ekspedīcija),
kurā piedalījās Aknīstes vidusskolas 9.-11.klases jaunieši, meklēšanas vienības “Zvaigzne” speciālisti un kaimiņvalsts Lietuvas pārstāvji.
Pasākumu organizēja Haralds Bruņinieks ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) finansiālo atbalstu.
No Aknīstes vidusskolas puses šī projekta aktivitāti koordinēja vēstures skolotāja Mārīte Pērkone.
Šī aktivitāte bija veltīta nacionālo partizānu piemiņai, stāstot par drosmi, kas nepazina valstu robežas. Pēc 2.pasaules kara Sēlijas purvi un meži kļuva par kopīgu patvērumu gan latviešu nacionālajiem partizāniem, gan lietuviešu brīvības cīnītājiem.
Informācija un foto: A.Freimanis skat. skolas FB lapā
