
Noslēguma aktivitātes projektā “Kopā mēs varam!”
Piektdien, 24. aprīlī, mūsu skolā aizvadījām Erasmus+ projekta “Kopā Mēs Varam!” (Nr. 2025-1-LV02-KA154-YOU-000299948) noslēguma aktivitātes.
Diena iesākās ar enerģisku Olimpiskās dienas vingrošanu, bet turpinājumā 7.–11. klašu skolēni piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs – novusā, futbolā, badmintonā, dambretē, tenisā, metienos grozā un volejbolā.
Valdīja draudzīga konkurence, pozitīvas emocijas un īsts komandas gars!
Liels paldies visiem dalībniekiem par aktīvu iesaisti!
Skolēnu pašpārvalde. Foto: N. Dirda skat. Skolēnu parlamenta FB lapā
