Lietpratības konkursā Antūžos- 2.vieta

Lietpratības konkursā Antūžos- 2.vieta

📅 17. aprīlī Antūžu pamatskolā tika aizvadīts ikgadējais Lietpratības konkurss.

🧐 Praktiski darbojoties, skolēni pierādīja sevi dažādu uzdevumu risināšanā: devās autogrāfu medībās, veidoja Origami tehnikā dāvanu kastītes, lika Latvijas modeli, nosauca gājputnus, gatavoja vēja zvanus, krāsoja ziedus, atminēja krustvārdu mīklas un rēbusu, lika gadalaiku burtu mīklu, demonstrēja savas zināšanas par valsts svētkiem un gadskārtu ieražām. Lasīšanas un tekstpratības kompetences apliecināja uzdevumos par dienām, nedēļām, mēnešiem un gadalaikiem. Skolēni piedalījās arī praktiskā izpētes nodarbībā, veidojot elektronisko komponentu slēgumu. Radoši darbojoties un veicot dažādus uzdevumus, skolēni devās arī improvizētā pārgājienā.
🛒Konkursa noslēgumā skolēniem bija iespēja piedalīties tirdziņā ar pašu gatavotām lietām un kārumiem. Gūtie iespaidi konkursa laikā kļūst par neaizmirstamiem notikumiem un paliek atmiņā uz ilgu laiku ikvienam, kas uzdrošinājās un līdzdarbojās.
Mūsu skolas 3. un 8. klases skolēni Samanta Aizkārkle, Roberts Sidorenkovs, Rebeka Šamota un Leonards Trušelis piedalījās Lietpratības konkursā Antūžu pamatskolā un ieguva 2. vietu.
Skolēni ar interesi veica sagatavotos uzdevumus – izgatavoja vēja zvanu, salika Latvijas modeli, atpazina gājputnus, veidoja personalizētas dāvanu kastītes, minēja mīklas, risināja burtu rēbusu un veica citas interesantas aktivitātes.
Paldies Antūžu pamatskola par jauko pasākumu!
Informācija un foto: I.Strika