Latvijas Valsts svētkiem un Mātes Dienai veltīts koncerts

Latvijas Valsts svētkiem un Mātes Dienai veltīts koncerts

08.05.2026. notika mākslinieciskās pašdarbības dalībnieku koncerts, veltīts Latvijas Valsts svētkiem un Mātes Dienai!

Mātes dienā sirsnīgi sveicam jūs, mīļās māmiņas un omītes, mūsu ģimeņu stipro pamatu, mīlestības un gudrības avotu.
Paldies par rūpēm, pacietību, sirds siltumu un spēku, ko dāvājat ik dienu.
Lai jūsu mājās vienmēr valda miers, prieks un mīlestība!
Šogad Mātes diena īpaši sasaucas ar mūsu Latvijas valsts svētkiem, atgādinot, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju.
Lai lepnums par savu ģimeni, savu zemi un cilvēkiem mums vienmēr ir sirdī.
Skolas koncertā piedalījās:
Tautisko deju kolektīvs “Rakstīņš” – 3 grupas 1.klase, 2-3.klase un 4.-6.klase. Vadītāja Solvita Strika.
Skolas mūzikas grupa -Rebeka, Viktorija, Marta, Nikoleta (1.klase), Andrejs, Toms, Kristers, Elizabete, Alise (2.klase), Estere Sanija (3.klase), Enija (4.58 klase), Gabriela Ita (5.klase) un 3.klases skolēni- vadītāja Gunta Radzoba.
Skatuves runas dalībnieki- Katrīna (1.kl) Emija (2.kl), Gerda (4.kl) Karlīna (7.kl), Krišjānis P.(9.kl), pedagogi Daiga Ieleja, Iveta Strika, Sarmīte Buholce, Sandra Radiņa .
Dziedātājas- Keita B. (5.kl), Keita P. (7.kl), Gabriela M. (7.kl), Gabriela Ita N.(5.kl).
Par mūzikas aparatūras skanējumu rūpējās Daniels (11.kl.)
Saulainu, mierpilnu un mīlestības pilnu Mātes dienu!
Informāciju sagatavoja : L.Brūvere, foto: L.Mažeika skat. skolas FB lapā