
Komandai “Aknīstes Robotika” panākumi LRČ finālā RTU posmā
Apsveicam un lepojamies!
16.05. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes, informācijas tehnoloģiju un enerģētikas fakultātē (DITEF)
tikās elektronikas un robotikas entuziasti no visas Latvijas un Eiropas, lai piedalītos tradicionālajā pasākumā “Robotikas un elektronikas diena 2026”
Komandai “Aknīstes Robotika” – izcili rezultāti 
7. klases skolēnam Valteram Plocānam –
7. klases skolēnam Laurim Bruņeniekam –
Laurim Bruņeniekam –
2. vieta!
Paldies 7. klases skolēnam Edgaram Elksnim un 2. klases skolēnam Armandam Elksnim par dalību, kā arī Andrim Bruņeniekam par cīņas sparu un neatlaidību!
Paldies jaunāko klašu robotikas entuziastiem Renāram, Aivijai, Gerdai un Nikolai par klātbūtni un līdzi jušanu!
Paldies Aknīstes pilsētas pārvaldei, skolas administrācijai un dalībnieku vecākiem par atbalstu!
Informāciju sagatavoja: I.Plocāne skat. skolas FB lapā
