Ēnu diena 2023

Ēnu diena 2023

5. aprīlī Aknīstes vidusskolas 12.klases skolēni un daļa no 11.klases devās pie ēnu devējiem.

✔️Laura un Katrīna no 12.klases : “Prokuratūrā bija interesanti izzināt prokuroru ikdienas gaitas un pienākumus. Tādā iestādē un amatā strādājot stingri ir jāzina noteiktās normas un jābūt augstai inteliģences pakāpei. Ģenerālprokuratūrā iepazināmies ar ģenerālprokuroru Juri Stukānu, kurš mums deva jaunas zināšanas par nepieciešamajām rakstura īpašībām un prasībām studējot juridisko virzienu. Mūs jauki sagaidīja un pavadīja no prokuratūras nodaļas vadītāja Ieva Šomina. Paldies par atbalstu Kasparam Cakulam.”
✔️Anete no 12.klases : “Es biju ēnot Agritu Tipāni uz Rīgas Jūgendstila muzeju. Apskatījos kā viss strādā un ko kurš darbinieks dara. Bija ļoti interesanti apskatīt, ko dara pasākumu plānotāji, ko dara arhīvā un kurš ar krājumiem un dokumentiem tiek galā un kā gidi vada pasākumus.”
✔️Aknīstes vidusskolas 12. klases skolēni Valters un Ginters Daniels saka paldies Kasparam Rimicānam, Jēkabpils AutoCentra vadītajam par atbalstu un uzņemšanu Ēnu dienā.
✔️Sandis no 12.klases : “Daugavpils Universitātes sagatavotā programma interesanti iepazīstināja ar dažādu jomu laboratorijām. Bija iespējams izzināt katra pētnieka ikdienas pienākumus un pētījumu virzienus, nozīmi sabiedrībā. Paldies Daugavpils Universitātei par sagatavoto programmu!”
✔️Zemessardzes 56.kaujas bataljona Plānošanas daļas priekšnieks Guntars Rožlapa sadarbojās ar Aknīstes vidusskolas 12.klases skolēnu Aldi Skrodi. Paldies par atbalstu Ēnu dienas organizēšanā.
✔️11.klases skolnieces Agita un Jūlija ēnoja mūsu skolas absolventi Sigitu Keišu , kas vada grāmatvedības uzņēmumu “Kamelota”. Meitenes vēlējās uzzināt, kā izskatās ārpakalpojuma grāmatveža ikdiena! Ceram, ka jaunietes nākotnē izvēlēsies apgūt grāmatveža profesiju!
✔️11.klases skolniece Marta Annija ēnoja vienā no veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem “Printful”, kas nodarbojas ar pasūtījuma printēšanas mārketingu.
✔️11.klases skolniece Paula Emīlija ēnoja “Tet grupā”, kur tika uzņemtas vairāk nekā 70 ēnas . Satikās zinātkāri skolēnus no visas Latvijas.
Paldies kolēģiem un skolēniem par šo aizraujošo notikumu kopā! Nākotne izskatās gaiši!