Atbalsta vārdi Ukrainai

Atbalsta vārdi Ukrainai

Pirms gada, 24. februāra rītā, pasaule pamodās ar skaudru sajūtu, ka Ukrainā jau gadiem notiekošais karš ir pārvērties par liela mēroga ofensīvu.

Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā lika apzināties, ka 21.gadsimtā dzīvojam kara ēnā, dzīvojam pasaulē, kur Ukrainas bērni nevar doties uz skolu, pieaugušie nevar iet uz darbu, ik dienas nežēlīgi tiek nogalināti cilvēki, iznīcinātas viņu mājas, sagrauti viņu sapņi.
Paužot savu atbalstu Ukrainai un nosodot Krievijas uzsākto noziedzīgo un agresīvo karu, mēs Aknīstes vidusskolā piektdien 24.februārī aicinām uz šādām aktivitātēm:
  • ar savu apģērbu vai apģērba elementiem vizuāli paust atbalstu, izmantojot Ukrainas karoga krāsas zili- dzelteno (var piespraust Ukrainas karoga lentīti) ;
  • 1.-6.klasē sākt stundu ar Ukrainas himnu un klusuma brīdi, veidoja plakātus, zīmējumus, instalācijas, vizuālos materiālus “Atbalsta vārdi Ukrainai”.
  • 24. februārī Aknīstes vidusskolā pulcējās 7. – 12. klašu izglītojamie uz organizēto piemiņas pasākumu “Atbalsta vārdi Ukrainai”. Savā pieredzē dalījās Ainis Čāmāns, kas Ukrainai nogādāja saziedotās lietas, ierakumiem domātās sveces, kā arī privāto automašīnu.Paldies vēstures skolotājai Mārītei Pērkonei, Skolēnu parlamenta prezidentei Martai Mažeikai un lietvedei Santai Žagariņai par ieguldījumu šajā pasākumā.
  • M.Pērkones vadībā vecāko klašu skolēni sagatavoja vizuālo materiālu E- stendam “24.02.2022.-24.02.2023. Aknīstes vidusskola Ukrainai”.

Paldies 1.-6.klašu skolēniem un skolotājām par sirsnīgajiem vizuālajiem materiāliem, skolotājai Evai Jočai par skolas tematisko noformēšanu.