
3.klase dodas mācību ekskursijā pie Jēkabpils novada uzņēmējiem un apmeklē tūrisma objektus
7.05. Aknīstes vidusskolas 3.klases skolēni kopā ar skolotājiem Arvi Freimani un Elitu Zariņu devās mācību ekskursijā uz Jēkabpils pilsētu un tās apkārtni.
Pirmā pieturvieta SIA “Dona” Salas pagastā, kur skolēni klātienē varēja vērot, kā tiek cepta un iesaiņota rupjmaize. Redzēja izejvielas, iekārtas un gala produktu. Tēma, ko tieši šobrīd skolēni mācās sociālajās zinībās.
Otrā pieturvieta – Jēkabpils sporta centra slidotava. Dažiem skolēniem tā bija īsta pirmā slidošanas pieredze. Savukārt pārējie bērni atcerējās šo prasmi, ko ziemā bija apguvuši. Paldies Elzas un Dārtas tētiem par palīdzību!
Trešā pieturvieta – Jēkabpils pilsētas Sēļu sēta, kur savu meistarību bērni rādīja saldumu un sveču izgatavošanā. Uzzināja vēstures faktus par bijušo Jēkabpils cukurfabriku. Iepazina seno laiku spēli – “vilciņš”.
Tā nemanot bija pienācis pusdienlaiks, kad šoreiz kopīgi devāmies ieturēt pusdienas ātrās ēdināšanas restorānu “Hesburger”.
Skolēni mācījās pasūtīt ēdienu, maksāt un saņemt atlikumu, kā arī pieklājīgi uzvesties sabiedriskā vietā.
Informācija un foto: E.Zariņa skat. skolas FB lapā
