Dzejas Dienu pasākumi

Dzejas Dienu pasākumi

15.septembrī 2.,3.klašu skolēni piedalījās Aknīstes Bibliotēka rīkotajā izglītojošā pasākumā – spēlē “Dzejolim pa pēdām”.

Spēles laikā bija dots uzdevums atminēt šī gada Dzejas dienu saukli. Skolēni ar interesi meklēja paslēpušos dzejoļus, lasīja, minēja mīklas un veica interesantus uzdevumus.
Apkopojot atbildes, atšifrēja 2023.gada Dzejas dienu saukli “Dzeja elpo!”. Paldies bibliotekārei Velgai Buiķei!
Informācija un foto: I.Strika, D.Ieleja
 

14. septembrī 11. klases skolēni apmeklēja Aknīstes Bibliotēkas organizēto Dzejas dienu nodarbību “Es = dzejnieks”. Romantiska noskaņa, tējas aromāts, klusināta mūzika- itin viss rosināja pašiem kļūt par Dzejniekiem. Paldies Ingai Elksnei un Velgai Buiķei par lielisko pasākumu!

17. septembrī 5. un 6. klase piedalījās Dzejas dienu pasākumā. Sadalījušies draudzīgās komandās, skolēni gluži kā dzejnieki radīja savus dzejoļus, apliecināja aktiermeistarību un asprātīgi atveidoja dzejas tēlus. Āķīgo uzdevumu pildīšana, atskaņu meklēšana, radoša un brīva atmosfēra ļāva atskārst: “Dzeja- tas ir interesanti!”
Informācija un foto: S.Radiņa, skat. skolas FB lapā 

22.septembrī 1.klases skolēni apmeklēja bērnu bibliotēku, lai piedalītos Dzejas dienas pasākumā. Tā kā laiks bija jauks, tad pasākums notika svaigā gaisā.
Skolēni meklēja dzejoļus, tad tos mēģināja izlasīt, citi meklēja noslēpušos burtiņus. Sākumā visiem gribējās būt pirmajiem, tāpēc nācās uzdevumus veikt lēnāk un kopīgi sadarbojoties.
Vēlāk tika minētas mīklas un vienmēr kāds atradās no pirmklasnieku vidus, kurš pareizo atbildi zināja. Bērniem patika arī darboties radoši – uzzīmēt savu slinkumu, lai tas paliek uz asfalta, jo tagad viņiem vairāk piestāv čaklums.
Paldies bibliotekārēm Velgai un Ingai par jauko pasākumu!
Informācija un foto: E.Zariņa , skat. skolas FB lapā