11.klases skolnieces realizē Kultūras pamatu projektu “Dod ķepām”

11.klases skolnieces realizē Kultūras pamatu projektu “Dod ķepām”

7.maijā 11.klases skolnieces nogādāja ziedotās lietas Jēkabpils dzīvnieku patversmei.

Informācija no Jēkabpils dzīvnieku patversmes FB lapas:
“Sirsnīgs paldies @Aknīstes vidusskola audzēknēm Paulai Pudānei un Sanijai Lapiņai, kuras organizēja ziedojumu vākšanas akciju dzīvnieku patversmes atbalstam “DOD ķepām”.Šodien meitenes viesojās pie mums un atveda savāktos ziedojumus. Esam patiesi aizkustināti par jauniešu iniciatīvu, aktīvo rīcību un ieguldīto laiku, palīdzot mūsu iemītniekiem.
Milzīgs paldies arī ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs un atbalstīja meiteņu aicinājumu! Mūsu četrkājainie draugi noteikti novērtēs šīs rūpes un sarūpēto cienastu. 🐱🐶💚Paldies par ATBALSTU”